Şimdi Ara

Nadixa Sivilce Kremi Kullanan Var mı ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
51
Cevap
2
Favori
96.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben şimdi nadixayı sırtımda test edicem sonra yazarım ne yaptığını ona göre yüzümde kullanıcam. çok da sivilcem yok aslında yüzümde
  • nadixa yı kullanıyorum ben hatta şu an bunu yazarken suratımda bir parça duruyor,sıkmakla çıkmayacak kadar çıkarıyor yani alnımda vardı sert acıyo sürdüm bunu üstüne bi kaç saat sonra peçeteyle sildim zaten çıkarıyo kendi içini birazda ben sıktım bitti gitti oldu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: I Love Cookies

Konuyu hortlatmak zorundayım. 3 hafta önce falan bir dermatologa gittim, Roaccutane kullanman gerek dedi ama yaz mevsimine yaklaştığımız için vermedi. Tetradox kapsül (antibiyotik), Clindoxyl Jel ve Nadixa krem verdi. Nadixa o an eczanede bulunmadığı için almadım. İki hafta o diğer iki ilacı kullandım ve gerçekten görüntülerinde çok azalma olmasa da içi dolu kabarcıklar inmişti, özellikle yüzümün sol tarafı dokununca çok daha pürüzsüzdü. Kontrole gittim, kadın da iyiye gidiyor dedi ama Nadixa'yı da kullan dedi, 1 ay sonra tekrar gel bakalım dedi (bu arada antibiyotiği de günde bire düşürdü) ama Nadixa çok yağlı gibi, yüzüme sürünce sivilcelerimi arttıracakmış gibi geliyor. Potansiyel sivilcelerimi çıkarmasını da istemiyorum, bayağı bir tereddütle kullanıyorum zaten yüzümde yeteri kadar sivilce var. Clindoxyl kurutuyor ama Nadixa bildiğiniz yağlı ağır krem gibi? Kullanıp memnun kalan var mı?

Yağlı olmasının sebebi deri tarafından hızlıca emilip, içine hızlıca etki etmesidir. Fucidin kremide öneririm Fucidin topikal antibiyotiktir yani sivilcelere çok iyi gelir, büyümesini durdurur hatta iyileştirir. Nadixa da bir nevi antibiyotiktir sivilceleri hızlıca oluşumunu tamamlamaya yarar. Eğer tüm yüzüne sürersen deri altında oluşmamış sivilceleride çıkartır. Aslında bu daha iyi sık dışarı çıkan biri değilsen. Kurtulurusun. Ama sadece sivilceye sürersen sadece oraya etki eder haliyle.

• Doktor bana nadixa ile benzamın verdi sürüyoruz iyi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkishpower$

Nadixa kullanıyorum, sivilcelerim gözle görülür şekilde azaldı 1-2 ay içerisinde. Kullanmayı bıraktım çünkü artık sivilce derdim yok denecek kadar az.
    Bende işe yaradı.

burna sürmeyin diyor prospektüste. sen sürüyor muydun? orada da siyah noktalar falan var çünkü, süresim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoXLeY

Merhaba arkadaşlar.

Geçenlerde suratımdaki ergenlik sivilcelerinde dolayı Cildiye'ye çıkmıştım.Doktor bana Okyanus diye tabir edilen mavi renkli saydam sabun ve yanına da ek olarak Nadixa adlı sivilce kreminden verdi.

İnternetten biraz araştırdım ancak nasıl kullanacagımı pek anlayamadım.Prospektüs de pamuk ile ovalayın diyor.

Eğer bu ilacı kullanan arkadaşlar varsa + ve - yanları , nasıl kullandıkları ve etkilerini yazarlarsa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler , iyi günler

Sabun bu ;http://www.sanalecz.com/nilera_okyanus_sabunu_urun_detayi_1391.html

Nadixa Sivilce Kremi Kullanan Var mı ?

Krem bu ;http://www.otciberica.es/en_UK/productos/productosaz.asp?pag=6&lettra=*

Nadixa Sivilce Kremi Kullanan Var mı ?

http://www.cilthekimi.com/sorusor/forumdisplay.php?f=4

• quote:

Orijinalden alıntı: shipp12

Doktor bana nadixa ile benzamın verdi sürüyoruz iyi geldi

burna sürmeyin diyor prospektüste. sen sürüyor musun? orada da siyah noktalar falan var çünkü, süresim var

diğer arkadaş en son 4 ay önce gelmiş de, sana da sorayım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darsh

nadixiayo clindoxyl gelle kullan sabah gel sür gece yatarken nadixia sonra gel bana dua et kardeşm

hocam bana sizin söylediğiniz kremleri verdi doktor bide azro diye bir hap bunları kullanıyorum 1 haftadır kaç gün veya kaç ay kullanmam gerekli size bir danışayım dedim ne dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

quote:

nadixiayo clindoxyl gelle kullan sabah gel sür gece yatarken nadixia sonra gel bana dua et kardeşm

hocam bana sizin söylediğiniz kremleri verdi doktor bide azro diye bir hap bunları kullanıyorum 1 haftadır kaç gün veya kaç ay kullanmam gerekli size bir danışayım dedim ne dersiniz

Kremler tamamen bitene kadar düzenli olarak kullan yani baya sürer
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

quote:

Kremler tamamen bitene kadar düzenli olarak kullan yani baya sürer

zaten yavaş yavaş sanki etkilerini görmeye başladım gibi en baştan biraz fark var inşallah bakalım

• Nadixa krem sivilce tedavisinde kullanılıyor. Nedense çok fazla bilinen bir krem değil. İmex sivilce kreminin daha başarılı olduğunu biliyorum. Cilt tipine göre verilmiş olabilir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.